Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pieszowola

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Domek letniskowy Wytyczno

Wytyczno(Pieszowola + 10 km)

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Wytyczno, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, w pobliżu Poleskiego Parku Narodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Okuninka

Okuninka(Pieszowola + 25 km)

242 000 zł51 m² 4 745,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

podana kwota jest ceną netto , Faktura vat 23% parter : salon , aneks kuchenny , łazienka antresola : dwie sypialnie Cena zawiera : - budynek o pow. zabudowy 35 m2 ( 48 m2 użytkowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Grabniak

Grabniak(Pieszowola + 14 km)

85 000 zł850 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy blisko natury? Oferujemy piękną działkę o powierzchni 800 oraz 1000 m2, położoną w miejscowości Grabniak, gmina Urszulin,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Dąbrowa

Dąbrowa(Pieszowola + 21 km)

200 000 zł15 200 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cała działka o powierzchni ok. 1,52 ha Powierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 ha Wszystkie media na działce lub w drodze kanalizacja , prąd, woda, światłowód Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Lejno

Lejno(Pieszowola + 11 km)

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom letniskowy, zagłębocze, lejno, zamłyniec Budynek: - wybudowany w 2005 roku - murowany - na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2 - na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sumin

Sumin(Pieszowola + 14 km)

177 000 zł1 872 m² 94,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1872 ha, numer ewidencyjny 16/11, o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Krasne

Krasne(Pieszowola + 18 km)

130 000 zł564 m² 230,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka letniskowa Z mediami, tylko 10 minut spacerem do jeziora! Polecam na sprzedaż niezwykle zadbaną działkę rekreacyjną o powierzchni 564 m2 , położoną w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czarny Las

Czarny Las(Pieszowola + 14 km)

175 000 zł5 900 m² 29,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 59ar zaledwie 3 Lokalizacja: czarny Las(gmina Ludwin, powiat Łęczynski) Powierzchnia: 0,59 ha (5900m ) Status: zabudowa jednorodzinna i zagrodowa Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Oleśnickiego

Ostrów Lubelski(Pieszowola + 22 km)

93 000 zł1 652 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna na, której uzyskanie warunków zabudowy jest tylko formalnością. Działka ma powierzchnię 1652m I wymiary 49mx32m. Nieruchomości jest idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Puchaczów(Pieszowola + 25 km)

919 700 zł173,30 m² 5 306,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Puchaczów o powierzchni użytkowej wynoszącej 173 m2 (wraz z garażem), usytuowany na ogrodzonej (siatką) działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Pieszowola

Pieszowola,lubelskie

94 000 zł12 428 m² 7,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu atrakcyjną, dużą działkę budowlaną położoną w cichej i malowniczej miejscowości Pieszowola, gmina Sosnowica. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 12428 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pieszowola

Pieszowola,lubelskie

60 000 zł12 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przeznaczenie: działka rolna z prawem zabudowy - wydana decyzja wymiary: bud.-rolna 31a, szer. 25m; łąki 18a, szer. 25m i 65a w kwadracie; rowy 6a Pełna dokumentacja w biurze (mapy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pieszowola

Pieszowola,lubelskie

70 000 zł12 000 m² 5,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana wśród drewnianej zabudowy małej wioski na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Działka budowlana + łąka razem 1,2 ha. Przy drodze asfaltowej na trasie Łęczna-Sosnowica,.